| Band | 4G / LTE With Voice Call Capability |
| Dimension | 8.50mm x 239.84mm x 158.62mm / 0.33″ x 9.44″ x 6.24″ |
| Processor Type | Unisoc T610 A75 @1.8GHz |
| No of Cores | Octa Core |
| RAM | 4 GB |
| Internal Storage | 64GB |
| Card Slot | Yes, MicroSD up to 128GB |
| Display (inches) | 10.1 |
| Resolution (px) | FHD IPS (1920 x 1200) |
| Rear Camera | 8 MP |
| Front Camera | 5 MP |
| Operating System | Android 11 |
| Model Code | TB-328XU |

LENOVO TAB M10 3rd Gen
RM809.00
ORIGINAL set, comes with a 1 year warranty by LENOVO Malaysia
| COLOR | Storm Grey |
|---|

![0050783_huawei-matepad-11-128gb256gb-rom-rm200-off HUAWEI MatePad 11 [128GB/256GB ROM]](https://pakaidulu.directd.com.my/wp-content/uploads/2023/07/0050783_huawei-matepad-11-128gb256gb-rom-rm200-off-300x300.jpeg)
![Galaxy Tab S7 WiFi Sliver Samsung Galaxy Tab S7 WiFi [6GB RAM | 128GB ROM]](https://pakaidulu.directd.com.my/wp-content/uploads/2023/07/Galaxy-Tab-S7-WiFi-Sliver-300x300.png)
![0049882_huawei-matepad-pro-11-available-now-get-freebies MatePad Pro 11" [8GB RAM | 128GB/256GB ROM]](https://pakaidulu.directd.com.my/wp-content/uploads/2023/07/0049882_huawei-matepad-pro-11-available-now-get-freebies-300x300.png)

Reviews
There are no reviews yet.